GURURUM5
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye`deki doku ve organ nakli merkezleri

Türkiye`deki doku ve organ nakli merkezleri Empty Türkiye`deki doku ve organ nakli merkezleri

Mesaj tarafından volkan Ptsi Ara. 15, 2008 8:33 pm

MERKEZ YAPILAN NAKİL TÜRÜ
Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, Antalya Kalp, karaciğer,böbrek, kornea, kemik iliği
Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, Adana Kalp, karaciğer,böbrek, kornea, kemik iliği
Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, Ankara Kalp, karaciğer,böbrek, kornea, kemik iliği
Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, Ankara Kalp, karaciğer,böbrek, kornea, kemik iliği
Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, Ankara Kalp, karaciğer,böbrek, kornea
Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, Ankara Kalp, karaciğer,böbrek, kornea
İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi, İstanbul Karaciğer,böbrek, kornea, kemik iliği
İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi, İstanbul Kalp, karaciğer,böbrek, kornea, kemik iliği
Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, İstanbul Böbrek, kornea, kemik iliği
Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, İzmir Kalp, karaciğer,böbrek, kornea, kemik iliği
Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, İzmir Kalp, karaciğer,böbrek, kornea, kemik iliği
Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, Bursa Böbrek, kornea
Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, Kayseri Böbrek, kornea, kemik iliği
On Dokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, Samsun Böbrek, kornea
Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, Eskişehir Karaciğer,böbrek, kornea, kemik iliği
Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, Trabzon Kemik iliği
Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, Konya Böbrek
****** Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, Erzurum Böbrek
Gülhane Askeri Tıp Akademisi Komutanlığı, Ankara Kalp, karaciğer,böbrek, kornea, kemik iliği
SSK Ankara İhtisas Hastanesi, Ankara Böbrek
SSK Tepecik Eğitim Hastanesi, İzmir Böbrek, kornea, kemik iliği
SSK İzmir Eğitim Hastanesi, İzmir Böbrek, kornea
Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Ankara Kornea
Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Ankara Kornea, kemik iliği
Türkiye Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Ankara Kalp, karaciğer,böbrek
Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İstanbul Böbrek, kornea
Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İstanbul Kornea
Koşuyolu Kalp Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İstanbul Kalp
Prof. Dr. N. Reşat Belger Beyoğlu Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İstanbul Kornea
Yeditepe Üniversitesi Hastanesi Karaciğer, pankreans, böbrek, kemik iliği, kornea
volkan
volkan
MODARATÖR
MODARATÖR

Erkek
İş/Hobiler : öğrenci
Lakap : volkan_arda
İsim : wulkaan
Eğitim : Lise
Ruh Halim : Türkiye`deki doku ve organ nakli merkezleri Neseli10
Dikkat : <marquee><font color="red"><strong>Dikkat: GuRuRuM5 FoRuM BaĞıMLILIK YaPaBiLiR...!! Smile</strong></font> </marquee>
İfadeniz : Türkiye`deki doku ve organ nakli merkezleri Mir16
Uyarı Çubuğu :
Türkiye`deki doku ve organ nakli merkezleri Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Türkiye`deki doku ve organ nakli merkezleri Right_bar_bleue

Takım : Türkiye`deki doku ve organ nakli merkezleri Fenerb10

http://www.sevgilipeygamberimhzmuhammed.tr.gg

- Similar topics