GURURUM5
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BİR DİLEK HAKKIN OLSAYDI BU NE OLURDU??

2 posters

BİR DİLEK HAKKIN OLSAYDI BU NE OLURDU?? Empty BİR DİLEK HAKKIN OLSAYDI BU NE OLURDU??

Mesaj tarafından Admin Paz Ocak 18, 2009 1:59 am

Hiç düşündünüz mü?Sadece tek bir dilek hakkınız olsaydı ve bu dileğinizin kabul olacağını bilseydiniz ne dilerdiniz?

ben: hafızamdan ve bazı hafızalardan isdediklerimi silebilmek isterdim
Admin
Admin
ADMİN
ADMİN

Kadın
İş/Hobiler : EV HANIMI
Ülke : BİR DİLEK HAKKIN OLSAYDI BU NE OLURDU?? U21010
İsim : DİLEK
Eğitim : İlkokul
Ruh Halim : BİR DİLEK HAKKIN OLSAYDI BU NE OLURDU?? Huysuz10
Dikkat : <marquee><font color=\"red\"><strong>Dikkat: GuRuRuM5 FoRuM BaĞıMLILIK YaPaBiLiR...!! Smile</strong></font> </marquee>
İfadeniz : BİR DİLEK HAKKIN OLSAYDI BU NE OLURDU?? Mir19
Uyarı Çubuğu :
BİR DİLEK HAKKIN OLSAYDI BU NE OLURDU?? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100BİR DİLEK HAKKIN OLSAYDI BU NE OLURDU?? Right_bar_bleue

Takım : BİR DİLEK HAKKIN OLSAYDI BU NE OLURDU?? Fenerb10

http://gururum5.eniyiforum.net

BİR DİLEK HAKKIN OLSAYDI BU NE OLURDU?? Empty Geri: BİR DİLEK HAKKIN OLSAYDI BU NE OLURDU??

Mesaj tarafından by_afilli Paz Ocak 18, 2009 7:13 pm

Admin demiş ki:Hiç düşündünüz mü?Sadece tek bir dilek hakkınız olsaydı ve bu dileğinizin kabul olacağını bilseydiniz ne dilerdiniz?

ben: hafızamdan ve bazı hafızalardan isdediklerimi silebilmek isterdim

ingilterede açıklanan bir araştırmaya göre 20.000 kişide yapılan araştırmaya göre bu insanların yüzde 85'i hafızasını silmek istemiyor...

soruya gelince benim bir dilek şansım olsaydı onu dünya barışı için kullanırdım fakat işe yaramazdı Sad

by_afilli
CO-ADMİN
CO-ADMİN

Erkek
İş/Hobiler : işçi/ müzik kitap okumak yüzmek internet
Lakap : afilli
İsim : ???
Ruh Halim : BİR DİLEK HAKKIN OLSAYDI BU NE OLURDU?? Calisi10
Dikkat : <marquee><font color="red"><strong>Dikkat: GuRuRuM5 FoRuM BaĞıMLILIK YaPaBiLiR...!! Smile</strong></font> </marquee>
Uyarı Çubuğu :
BİR DİLEK HAKKIN OLSAYDI BU NE OLURDU?? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100BİR DİLEK HAKKIN OLSAYDI BU NE OLURDU?? Right_bar_bleue

http://www.afilliyanlizlik.tr.gg