GURURUM5
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TÜRKÇE YAMA NASIL YAPILIR

TÜRKÇE YAMA NASIL YAPILIR Empty TÜRKÇE YAMA NASIL YAPILIR

Mesaj tarafından volkan C.tesi Ocak 10, 2009 3:44 pm

Türkçe Yama Yapılrıken Dikkat edilmesi Gereken Noktalar ..
• İlk Olarak TR Yama Yapılacak Programın Crack yada Patch varsa onları uygulayıp TR Yama Yapılmalıdır ... yani tr yama programın exe sine değilde crack'ine yapılmalıdır yada ilk olarak programa patch uygulanıp sonra da yapılabilir ... Ücretsiz Programlar için bu İşlem gerekmez ...
• TR Yama Yapılacak Programın exe 'si ile programın sağlıklı çalışması açısından fazla oynanılmamalıdır ...

TR Yama Sadece exe Dosyalarına Yapılmaz ... Örnek TR Yama Yapılacak programın program files te ki klasöründe Languages Klasörü Varsa Klasörün içindeki dosyaları Notdefteri ile açıp değiştirebilirsiniz ....
Örnek Resim

TÜRKÇE YAMA NASIL YAPILIR 10dl3

Türkçe Yama Yapmak İçin Gerekli Programlar ...

TÜRKÇE YAMA NASIL YAPILIR 43908700lf6

ResHacker - Restorator -Resource Tuner Bu 3 Program ile yapabilirsiniz ...
ama ben Resource Tuner ' i Kullanıyorum ve Resimli Anlatım Bu Programı kapsamaktadır ...

İlk Olarak Programı Açıp Open File'yi TR Yapacağımız dosyayı açalım ...

TÜRKÇE YAMA NASIL YAPILIR 85105337or2

TÜRKÇE YAMA NASIL YAPILIR 34769980cp1

---------------------------------------------------------------------

Türkçeleştirme Yapacağımız Dialog yada RC Data 'dır .. exe'den exe'ye fark göstermektedir ...Bazılarında Dialog bazılarında da RC Data Yazmaktadır ....

TÜRKÇE YAMA NASIL YAPILIR 34686805rq0

TÜRKÇE YAMA NASIL YAPILIR 24536378ba9

Burda Yapacağımız İşlem sadece değiştirmek istediğimiz butonu yada yazıyı Tıklayıp yukardaki caption sekmesine girin .. değişiklikleri yaptıktan sonra OK Diyerek tamamlayabilirsiniz ....

TÜRKÇE YAMA NASIL YAPILIR 76663728lb8

Dialog bölümünü bu şekilde değiştirebilirsiniz .. ve değiştirdikten sonra File/Save As diyerek yaptığınız değişiklikleri kaydedebilirsiniz .....

TÜRKÇE YAMA NASIL YAPILIR 22969463hx8

TÜRKÇE YAMA NASIL YAPILIR 38907694gm6

TÜRKÇE YAMA NASIL YAPILIR 31077585ch6

Alıntıdır...
volkan
volkan
MODARATÖR
MODARATÖR

Erkek
İş/Hobiler : öğrenci
Lakap : volkan_arda
İsim : wulkaan
Eğitim : Lise
Ruh Halim : TÜRKÇE YAMA NASIL YAPILIR Neseli10
Dikkat : <marquee><font color="red"><strong>Dikkat: GuRuRuM5 FoRuM BaĞıMLILIK YaPaBiLiR...!! Smile</strong></font> </marquee>
İfadeniz : TÜRKÇE YAMA NASIL YAPILIR Mir16
Uyarı Çubuğu :
TÜRKÇE YAMA NASIL YAPILIR Left_bar_bleue0 / 1000 / 100TÜRKÇE YAMA NASIL YAPILIR Right_bar_bleue

Takım : TÜRKÇE YAMA NASIL YAPILIR Fenerb10

http://www.sevgilipeygamberimhzmuhammed.tr.gg

- Similar topics